Svatba na klíč PDF Tisk Email

Svatba promyšlená a zrealizovaná do posledního detailu. Naši specialisté Vám budou k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně a v souladu s Vašimi představami realizují nevídanou svatbu vzbuzující úžas a slibují nezapomenutelné zážitky, které k tomu významnému dni bezesporu patří.

O vše se postaráme
Náš svatební koordinátor přijede za Vámi na předem dohodnuté místo. Je to z důvodů úspory Vašeho času a vše probíhá pro Vás ve známé a uvolněné atmosféře. Postará se o všechny formality a poradí Vám, jak máte komunikovat s úřady a postará se o vše s tím spojené.


První schůzka
Na první schůzce, která je pro Vás zdarma a po které se rozhodnete, zda našich služeb využijete, Vám sestavíme harmonogram a plán svatby podle vašich požadavků. Je to výchozí bod. Slouží k prezentaci vašich představ.

Obsahem harmonogramu svatby jsou tyto údaje:

  • základní informace
  • místo obřadu a hostiny
  • svatební design
  • doprovodný program
  • fotograf, kameraman
  • svatební hudba

Doporučíme Vám to nejlepší za přijatelnou cenu, co český trh nabízí.

Jsme tu proto, abychom Vám poradili, pomohli a byli Vám k užitku. I když si nevyberete naši firmu, přesto využijte naši počáteční konzultaci, kde Vám náš koordinátor poradí a nasměruje Vás tím správným směrem.


Wedding agent
Dopřejte si profesionála, který se specializuje na koordinaci svateb. Sleduje módní trendy a pomáhá při vypracování svatebního plánu, přináší mnoho užitečných rad a nápadů, které jistě oceníte.


Organizace v den svatby
Mnoho svatebčanů je den před svatbou nervózních a plných obav, zda v den svatby vše proběhne tak, jak má, a nenastane nějaký problém v organizaci, zda budou hosté spokojeni. Proto jsme Vám připravili speciální nabídku. V den svatby je Vám přidělen na celý den svatební koordinátor. Starosti jako je příprava, organizace, vítání hostů, proslov budete moci přenechat profesionálovi a ušetříte si tím spoustu zbytečné nervozity v tak významný den. Vše zorganizuje a zařídí.


Svatební design
Navrhneme a sladíme pro Vás vše do jednotného stylu tak, aby design odpovídal místu konání, speciální atmosféře, dobovému prostředí, nebo Vašemu charakteru a přání. Vytvoříme svatby podle koníčků, zájmů nebo stylu, např. westernovou svatbu přímo ve westernovém městečku. Jsme schopni vytvořit svatbu nejen dle určitého stylu, ale i ve stylovém prostředí.

 

Tvorba webových stránek, optimalizace.